Dziś dzień ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! i że dzisiaj sie nie spieszysz. Bo to święto jest dla ciebie, byś urządził je dla siebie.
Miłość jedyna jest, miłość nie zna końca, cierpliwa jest i ufająca. Najgorsze potrafi znieść, dobrem odpłacić umie, życiu nadaje sens i wszystko rozumie, takiej miłości życzymy Wam na całe wspólne życie
Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na twarzy Twej gościł, tak samo często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.
Najserdeczniejsze życzenia, mojemu kochanym mężczyźnie, szczęścia, zdrowia, miłości, radości, Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.
Ile słońce świeci lat, ile czasu istnieje świat, ile godzin bije czas, ile liści ma nasz las, ile jest gwiazd na niebie, ile dżdżownic jest w tej glebie, tyle szczęścia i słodyczy przyjaciółka Tobie życzy!
Jakże chciałbym dziś, o Babciu droga, W radość zmienić wszystkie troski Twoje, Szczerą modlitwą wyprosić u Boga Słodką nagrodę za Twój trud i znoje I wszystkie smutki w szczęście Ci zamienić I dzień imienin słonkiem opromienić I na twe usta sprowadzić uśmiechy Byś doczekała z swych wnucząt pociechy. Niech Twój Stróż Anioł, opiekun Twój z nieba Wybłaga wszystko, czego Ci Babciu trzeba.
Idą Święta tylko czy ja dobre życzenia złożyłem, za oknem sypie śnieg, ludzie biegają z choinkami. Zajączek i króliczek mówią ludzkim głosem, a karp w wannie pływa i śpiewa (Daj mi tę noc). Króliczek wysiaduje jajeczka, kurczaczek gryzie marchewkę. Mimo wszystko idą Święta (tylko czy mają nogi?) Wesołego Alleluja!!!
Poetką nie jestem,wierszy nie układam. Lecz Tobie dziadku najszczersze życzenia składam... Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki, lub gdy opowiadasz mi bajeczki. Lubię gdy na kolanach mnie sadzisz i na każdą psotę zawsze sie zgadzasz. Lubię gdy uśmiechasz się do mnie, po prostu Kocham Cię ogromnie! Tobie, mój kochany Dziadku, życzę szczęścia i dostatku. Uśmiechaj się zawsze bo Kocham Cię szczerze w domu,w kinie i na spacerze.
Na Nowy Rok życze Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.
Na stronach kalendarza świątecznych dni jest mało, a szkoda co tu zrobić by świąt nie brakowało? Lecz jeden dzień szczególnie swym blaskiem w maju kusi dla jednych to Dzień Matki - a dla mnie Dzień Mamusi. Nie umiem mówić głośno jak kocham, co czuję więc patrząc mamie w oczy cichutko podziękuję. Dziękuję za to wszystko czym dobroć jest na ziemi, że jesteś najważniejsza,że tego nikt nie zmieni. Że jeden dzień szczególnie w mym sercu jaśnieć musi dla jednych to Dzień Matki - a dla mnie Dzień Mamusi.
Kochany tato zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować, skromny podarek chce ci darować.
Ukochana Mamo miła chcę byś bardzo długo żyła w szczęściu zdrowiu i radości a na twarzy uśmiech gościł!!!
Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmij gorące me życzenia, niech się Ci spełnią wszystkie marzenia.
Zadumy u grobu pustego, radości ze spotkania Zmartwychwstałego, pokoju, nadziei, jajka smacznego i udanego oblewanego! Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.
Życzę rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe, piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać.
W te piękne święta gdy Pan zmartwychwstanie życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta, trwały bez końca!
Dzisiaj Święto Walentego A Ty smutny jesteś wciąż. Więc dziś pragne rozweselić Cię Byś mnie kochał przez całe życie me! :)
Życzę Ci wiary. Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań. Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpić pod naporem niepewności. Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze źródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się dopiero owoców. Osiągniesz konkretną wiedzę, gdy jej część powierzysz zaufaniu.
Nadchodzą cudowne święta O szczerych życzeniach każdy pamięta Korzystając z tej sposobności Życzymy Wam mnóstwo miłości Mnóstwo wzruszeń przy wspólnej kolędzie I nadziei, że Nowy Rok jeszcze lepszy będzie.