Bukiet Najwspanialszych Życzeń: uśmiechów, zdrowia, szczęścia... tego życzą Wam WNUCZĘTA!
śmiej się dużo, ucz się mało na kartkówkach ściągaj śmiało nie znaj co to kucia trud a gdy wpadniesz, kłam jak z nut
Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz.
Niech bazie wierzbowe, słońcem zakwitają. Niech zdziwione kury znoszą jajka kolorowe. Niech chłopcy za dziewczynami ze śmigusem biegają. A święta będą wesołe, pogodne i zdrowe.
Kochany dziadku nie wiem w jakich słowach to opisać, ale kocham Cię tak mocno, ile ptaków w lecie, tak to pokićkałem, że mućka by nie skumała lecz uwierz mi, szczerze mówię Ci!
Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości Niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI.
Przy dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!
Z okazji Twego święta życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafił się cieszyć z życia w każdym jego momencie
Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim!
Bądź zawsze oryginalna i piękna jak zorza polarna. Troszeczkę bądź ekscentryczna, niekiedy i eteryczna. Bądź Panią radosną, wesołą, rozsiewaj tą radość wokoło. Bądź również czasami poważna, powaga też w życiu jest ważna. Bądź ciepłą, przyjazną osobą, a w ogóle to <>, bądź Sobą.
Czyż nie napala Cię to duma, ze jesteś Prababunia? To musi być cudowne wrażenie, gdy wiesz, ze jesteś kochana przez kolejne, trzecie pokolenie.
Dziś w Dniu Ślubu moi Mili życzę ciesząc sie do łez byście w swej miłości tkwili aż po swego życia kres. Byście w zdrowiu, szczęściu żyli razem dzieląc życia los aby Wasze wspólne życie nie zaznało nigdy trosk.
Samych uśmiechów, przyjaciół stu, tysiąca przygód, bajecznych snów, worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku i mnóstwa, mnóstwa słodyczy... ... życzy.
Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie W adwentowej refleksji, W skupieniu przy konfesjonale, W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, Do gorącego i otwartego serca, Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło
dziś są dziadka urodziny, więc życzenia dla poprawienia miny śle wnuczek ukochany, by dziaduś nie był stroskany, by radosny był jak slońce i serduszko miał gorące!
14 lutego piękna to data każdy dostaje tedy buziaka każdy każdemu miłość wyznaje i wiele związków wtedy powstaje może i nasz wtedy powstanie tylko czy kochasz mnie kochanie?
Skacze zajączek po lesie I życzenia Tobie niesie Przez pisanki przeskakuje ALLELUJA wykrzykuje Po czym znika w długich susach Cały mokry od dyngusa.
Na skaczącym zajączku kurka jajko zniosła oznajmiając wszystkim że nadeszła wiosna. W oprawie rzeżuszki i pięknych pisanek nadszedł nareszcie świąteczny poranek Te święta zrobiły nam jednak psikusa będziemy mieli śnieżnego dyngusa…
Kiedy byłem jak kropelka czułem serca Twego bicie I wiedziałem jak jest wielka miłość, która daje życie!