Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
Taki dzień się zdarza raz! Dziś balanga na full gaz! Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany bo ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!!!
Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń życzy...
Dużo kasy, fajnej fury, Dużo dziewczyn, mało budy, Dużo szczęścia i miłości, Od nas wszystkich czyli gości.
Cóż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle na każdej kartce, tu wszędzie. Każdy Cię kocha i życzy mile cóż moje słowo znaczyć tu będzie? Wiec ślę Ci jedno życzenie małe: BYWAJ SZCZĘŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie: nigdy nie zapomnij o mnie!
Trawka, fifka, papierosik :) Dwie zapałki, jeden grosik ;p Srebrna płyta do słuchania, oraz gumka DO ... Tego wszystkiego życzy ci...
Droga dorosłego życia. Niech będzie bez wielkiego picia. By marzenia się spełniały. I z kacem nie odpływały. By rodzice oparcie w Tobie mieli. Bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli. Ty ucz się byś doszedł do celu. Nie zboczył jak robi zbyt wielu. A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija By w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.
Gdy Ci osiemnastka strzeli, masz sto nowych przywilejów, od dziś wszystko dozwolone: papierosy, wódka, wino oraz erotyczne kino. Podśpiewując dana, dana, baw się do białego rana, możesz głośno się weselić i numerek szybki strzelić, a gdy przyjdzie Ci ochota to zafunduj sobie loda, wszystko dobrze się ułoży, gdy się go głęboko włoży!
Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć...
Osiemnasty stuknął roczek, zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek. Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, to co złe z daleka omija, wszystko co pragniesz by się ziściło i tak jak chcesz zawsze było.
Prawdziwej miłości, Wiele radości, Wspaniałych orgazmów, Zwariowanych odjazdów, Łóżka bez wibratora, Kochanka nie amatora, Portfela pełnego i życia udanego! Życzy...
DD.MM Przyszedłeś na świat A dziś masz już 18 lat Rodzice bardzo z tego się cieszyli Spraw by nigdy w Ciebie nie zwątpili Idź drogą prawdy, wiary i miłości Niech to na zawsze w Twym życiu zagości Niech ta dorosła, życiowa kariera Nigdy Twym rodzicom nie doskwiera By do końca życia dumni z Ciebie byli Że na dobrego człeka Cię wyszkolili.