Tato Kochany dziś jest święto Twe i wiedz, że najbardziej kocham Cię dam Ci prezentów całą moc żebyś otwierał je całą noc potem zobaczę uśmiech na Twej twarzy i coś cudownego się wydarzy. Ale co to będzie to zobaczysz sam i to nie będzie jakiś chłam, więc skup się popatrz dalej w ten sms co tam pisze??? KOCHAM CIĘ!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca
Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.
Drogi Tatusiu - najlepszy na świecie, który mnie kochasz w zimie i w lecie. Jesienią, wiosną w niezmiennej trosce w szczęśliwym domu - jak w raju rosnę. Za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję, zdrowia, łask Bożych szczęścia winszuję. Bezpiecznej szosy, spełnienia marzeń, pięknych urlopów i zawsze razem!
Milczenie jest złotem, Niech więc mówią kwiaty: Każde mądre dziecko słucha swojego taty!
Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś, mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać, że kochałeś gdy kochać się nie dawało, że mnie wychowałeś, Że też Ci się to udało.
Dziś dzień ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! i że dzisiaj sie nie spieszysz. Bo to święto jest dla ciebie, byś urządził je dla siebie.
Kochany tato zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować, skromny podarek chce ci darować.
Dziś jak tylko z łóżka wstałam, Zaraz tatę uściskałam. Uściskałam z całej siły, I wrzasnęłam: Tato miły! Nos do góry, uszy też Dziś jest twoje święto wiesz??? Każdy tata je obchodzi. Ty też obchodź. Co co szkodzi!!! A jeżeli nie dasz rady Zjeść tej całej czekolady, Tortu, lodów i piernika Znajdziesz we mnie pomocnika!!!!
Tatusiowi Drogiemu Zawsze uśmiechniętemu Dużo życzymy radości I dni pełnych miłości Szczęściem wypełnionych chwil A do pracy... ...dużo sił!
W dniu dzisiejszym drogi Tatku, zdrowia, szczęścia i dostatku. W życiu samych przyjemności, w duszy niechaj spokój gości.