Kolorowych snów... Uśmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dobranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowych przygód... Butów siedmiomilowych... Gwiazdki z nieba... Wspaniałych przyjaciół... I wesołej rodzinki...
Chociaż jesteś stara dupa no i próchno z Ciebie leci to wysyłam ci życzenia bo to przecież Święto dzieci!
Życzę Ci błędów, które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.
śmiej się dużo, ucz się mało na kartkówkach ściągaj śmiało nie znaj co to kucia trud a gdy wpadniesz, kłam jak z nut
Życzę rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe, piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać.
Życzę Ci wiary. Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań. Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpić pod naporem niepewności. Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze źródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się dopiero owoców. Osiągniesz konkretną wiedzę, gdy jej część powierzysz zaufaniu.
Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje. Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości: to wielkie szczęście, gdy jest sie zadowolonym z tego, kim się jest.
Ze wszystkich kwiatów świata chciałbym zerwać... słońce i dać je potem Tobie złociste i gorące. Słoneczko jest daleko, ale się nie martw (imię) narysowałem drugie, jest prawie takie samo. Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej, bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej.
Mój syneczku, mój bachorku ja cię kocham, jak w zagonku. Jesteś dla mnie najważniejszy mój kochany dniu dzisiejszy! - To dzień dziecka! Więc ci składam te życzenia sakramentalne :P
Córeczko moja mała, niech Ci gwiazdka z nieba mała; piosenkę zanuci, niech Ci chłopcy służą mocno kuci, niech na imprezach Cię podrywają, bo ty dla mnie jesteś małą damą.
Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochających cię rodziców.
Aby serduszko Twoje gorące było zawsze jak słońce... A uśmiech Twój radosny przypominał zapach wiosny...