Dzień szczęśliwy, dzień jedyny, dzień Św. Walentego, a więc pragniemy złożyć Pani życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. W każdej chwili i godzinie niech Pani życie z nami słodko płynie. Takie to życzenia Tobie śle, cała nasza pierwsza D!
Nie piję, nie palę, jem mało lub wcale. Lubię muzykę i balet, mam parę wad i zalet i to wystarczyć musi by Twoje serce skusić...
Choć nie jestem seksu bombą i nie jeżdżę super Hondą, nie mam biustu XXL i na koncie wielu zer to bądź pewny kochany, że jesteś mi pisany.
W dzień św. Walentego nie chcę spotkać się z kolegą, nie chcę widzieć się z rodzinką, che być Twoją walentynką.
Walentynki są raz w roku pełne szczęścia i uroku , a ty stale bądź radosna i promienna tak jak wiosna
Czy tylko w Walentynki ślesz czułe słówka do dziewczynki? Czy tylko w Walentego przytulasz się do kochanego? Ja nie, ja kocham przez rok cały, dlatego, że ktoś jest wspaniały, że jest czuły i kochany, balsamem na moje rany. Małe drobiazgi, przyjemności sprawiają dużo radości, a uśmiech i przyjazne słowo rozbudzają namiętność na nowo. W tym właśnie tkwi potęga miłości, gdy wyrażana jest w codzienności.
W dniu zakochanych W dniu walentynek przyjmij życzenia od swojej dziewczynki Byś był szczęśliwy, zdrowy, pogodny zawsze gorący, nigdy nie chłodny Kochaj mnie złotko czule i słodko bądź moim bączkiem ja twą stokrotką Lecz Cię ostrzegam mój bączku słodki Nigdy nie zapyl innej stokrotki!
14 lutego piękna to data każdy dostaje tedy buziaka każdy każdemu miłość wyznaje i wiele związków wtedy powstaje może i nasz wtedy powstanie tylko czy kochasz mnie kochanie?
Dzisiaj Święto Walentego A Ty smutny jesteś wciąż. Więc dziś pragne rozweselić Cię Byś mnie kochał przez całe życie me! :)
Jak wielu jest chłopców na świecie I wolno mi kochać każdego. Dlaczego, powiedz, dlaczego Ciebie wybrałam jednego.