Życzę Ci Babuniu kochana w Twoim dniu zdrowia i szczęścia niech Twoje serce zawsze o mnie pamięta niech złoży Ci życzenia z okazji Twego święta.
Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, bo gdy kładzie nas do łóżka potem mamy piękne sny. Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy każdy rad, babcia strasznie jest kochana więc niech żyje nam sto lat!
Babciu kochana! Nie bądź nigdy zatroskana. Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata, pośród wnucząt swych miłości.
Z całego serca Ci Babciu dziękuję, za trud włożony w me wychowanie, a wdzięczność Tobie Babciu kochana d o końca życia mi pozostanie. Za to jak bardzo się o mnie troszczyłaś, za bajki ciasta i czułe słowo, dzisiaj z potrzeby serca Babciuniu, pragnę uklęknąć przed Tobą. I wziąć w ramiona Twoją siwą głowę, mocno przytulić do siebie, i ucałować Twe kochane ręce. Tak Babciu, zrobię to Tobie w podzięce. Dzisiaj Twoje Święto, a więc z tej okazji, raju na ziemi Babciu Ci życzę, BARDZO Cię kocham i z wielką dumą, przed całym światem to dzisiaj wykrzyczę!
Na Dzień Babci chcę Ci złożyć serdeczne życzenia, Byś lat setnych mogła dożyć, Nie wiedząc, Co to zmartwienia!!!
Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów serduszko włożę i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje!
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia W gronie kochających Cię dzieci i wnuków. życzy...
Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie, więc podziękować Ci, Babciu, za to wszystko chcę. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy i to, że kocham Cię.
Życzę Ci Babciu Kochana uśmiechu od samego rana, bo w dniu Twojego święta jest ktoś kto zawsze o Tobie pamięta. W sercu swoim dla Ciebie miejsce zawsze mam i bardzo mocno o to miejsce dbam. I będę dbała zawsze i wszędzie, bo cząstka mego serca tylko Twoją będzie.
Jak dobrze, że jesteś. Jak dobrze, że zawsze masz tyle uśmiechu, którym nieustannie potrafisz się dzielić, że cierpliwie znosisz psoty i chętnie włączasz się do zabawy. Wiedz,że jesteś Babcią-Skarbem, o który ktoś zawsze będzie się troszczył. Bo taki Skarb jak Ty jest tylko jeden. Jeden i niepowtarzalny.
W dniu Twojego święta, Ukochana Babciu, Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci...
Dzień jak co dzień, Lecz jest inny bo Dniem BABCI oznaczony I w tym dniu chcę Cię uściskać, ucałować TWOJE dłonie. Tyle pracy wykonałaś, Moją MAMĘ wychowałaś, Przy mnie też jej pomagałaś. Twoje włosy nie są siwe, Twoja twarz wciąż uśmiechnięta, Za to mocno Cię całuję Życząc by codziennie były Dla CIEBIE święta.
Żyj nam Babciu lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy pod twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa uśmiechnięta - tego życzą Ci wnuczęta.
Bukiet Najwspanialszych Życzeń: uśmiechów, zdrowia, szczęścia... tego życzą Wam WNUCZĘTA!
Czyż nie napala Cię to duma, ze jesteś Prababunia? To musi być cudowne wrażenie, gdy wiesz, ze jesteś kochana przez kolejne, trzecie pokolenie.
Jakże chciałbym dziś, o Babciu droga, W radość zmienić wszystkie troski Twoje, Szczerą modlitwą wyprosić u Boga Słodką nagrodę za Twój trud i znoje I wszystkie smutki w szczęście Ci zamienić I dzień imienin słonkiem opromienić I na twe usta sprowadzić uśmiechy Byś doczekała z swych wnucząt pociechy. Niech Twój Stróż Anioł, opiekun Twój z nieba Wybłaga wszystko, czego Ci Babciu trzeba.
Kochana Babciu! Jesteś najlepszym lekiem na depresję, i chciałabym, żeby każdy dzień był taki jak dziś - pełen radości, ciepła, pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu, Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci...
Zimowe słonko wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła babci, I ja też babciu, mam dziś dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie.
Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, Tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym, Tyle uśmiechu, dobroci, radości. Jak można zdobyć zdolność, By w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można, powiedz Babciu, stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?