Zobaczyłam Cię przypadkiem, przypadkowo Cię poznałam, no i całkiem przypadkowo Ciebie pokochałam.
jesteś dla mnie całym światem słońcem wodą także latem... a gdy patrzę się na ciebie czuję się jak w niebie:)
Miłosć moja bładzi noca wciaż przy Tobie serce me. ja Cie kocham cała moca, lecz nie wiem, czy Ty kochasz mnie.
Ja Cię nigdy nie zapomnę, Chociaż będę o 100 mil, Ja Cię kocham, kochać będę, Do ostatnich życia chwil.
Serduszko moje drogie, zyc bez Ciebie juz nie moge. Kiedy w lozku sie poloze, chce byc z Toba o tej porze.
Tak bardzo chce byc z Toba. Czuc Twego serca bicie. Za kazda taka chwile oddalbym cale zycie.
Czy pamiętasz jak to było, kiedy byłeś ze mną tam? Bicie serca mi mówiło, że pokochać Ciebie mam. Ty tuliłeś mnie w ramionach, całowałeś usta me Wtedy właśnie zrozumiałam, że naprawdę KOCHAM CIĘ!!!;* Kocham Cię najmocniej na świecie Dawidku mój ;* Jesteśmy ze sobą prawie 3 lata a nasz związek jest coraz silniejszy ;* Wiem,że nasza miłość przetrwa wszystko ;* Jesteś dla mnie wszystkim ;* dlatego wysyłam Ci te miłosne smsy
Gdy spojrzałam w twoje oczy już wiedziałem, że to ty, gdy poczułam twoje usta odmieniły się me sny, nasze usta się zetkneły by rozkoszy nektar pić. Nasze serca nam kazały by w miłości razem ŻYĆ!
Kiedy jestes blisko czuje że nic mi wiecej nie potrzeba...kiedy Cie nie widze ... tęsknota me serce rozdziera...Gdy Cie dotykam ....wiem że niebo istnieje...Gdy odwzajemniasz Ty stajesz sie dla mnie Tym niebem....Chce być z Tobą już na zawsze...pomóż mi gdy czasem sił mi braknie ...wierze w nas.. wierze w Ciebie...wierze w miłość bo mam ....!!!Ciebie!!!
Z daleka do Ciebie snuję marzenia, z daleka do Ciebie ślę pozdrowienia. Gdzie tylko jestem, co tylko robię, zawsze kochany myślę o Tobie.
Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość, która nigdy nie umiera. Jest ktoś, kto tęskni i szlocha. Jest ktoś, kto Cię bardzo kocha.
Noc nauczyła mnie marzyć, słońce nauczyło mnie śmiać się, ból nauczył mnie szlochać, TY nauczyłeś mnie kochać.
Kiedy kładziesz ręce na me dłonie czuję,jak me serce w środku płonie czuję, jak w brzuchu latają motyle choć wiem ze to uczucie tylko na chwile wiem, że jesteś słońcem na mym niebie i właśnie dlatego nie chcę stracić Ciebie, boję się, że kiedyś zadasz mi pytanie: czy to jest przyjaźń czy to jest.
warto ciebie miłować warto i całować. warto o tobie śnić i warto dla ciebie żyć
Hej misiaczku mój pluszowy daj znaż czy ty jesteś zdrowy czy ci humor dopisuje i gardełko nie szwankuje.
Gdy Cie ujrzałem - ogrzałaś moje serce, po chwili zapaliłaś w nim płomień, a teraz moje serce płonie ogniem piekielnym
Z Tobą pragne spędzic reszte lat swego życia ;* Od 3lat to nasze wspólne życie;* Jakże szcześliwe życie nie prawdasz Kochanie
Jak trudno wtulić głowę w poduszkę, kiedy się nie chce spać. Jak trudno jest Ciebie kochać, kiedy Ty nie chcesz mnie znać.
Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość, która nigdy nie umiera. Jest ktoś, kto tęskni i szlocha. Jest ktoś, kto Cię bardzo kocha.
Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty, To też nie diabeł rogaty, Ani miłość kiedy jedno płacze, A drugie po nim skacze. Bo miłość to żaden film w żadnym kinie. Ani róże ani całusy małe duże. Ale miłość kiedy jedno spada w dół drugie ciągnie je ku górze. kochane smsy miłosne