Ty jesteś moim snem, Moją nocą i dniem. Moim własnym cieniem jedynym moim marzeniem! Dla ciebie chciałabym żyć, wciąż z Tobą być. O tym marzę i śnię bo bardzo kocham Cię.
Już wiem,że od dziś chce dzielić z Tobą wszystkie swoje sny...zasypiać i budzić się przy Tobie do końca swoich dni
Wiesz, ze zawsze bylam skryta. Wiesz, ze zawsze mowilam nie. Teraz powiem cala prawde. Nawet to, ze kocham Cie.
Czy Pamietasz Tamte Chwile Gdy Bylismy Sam Na Sam??????? Bicie Serca Mi Mowilo Ze dla Ciebie SERCE MAM!!!
Gdzies w oddali milosc moja, cala cieplem wypelniona. A ja tesknie tutaj sam, choc Cie ciagle w sercu mam.
przykro mi, że byłam nieczuła. Zazdrosna byłam, ale to nie reguła. Odezwij się wreszcie, bo nie zniosę milczenia, mam Ci tyle do wyjaśnienia.
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie, to jednak zdążyłam zakochać się w Tobie.
Tak jak promienie slonca rozprzestrzeniaja swoj blask, tak milosc moja rosnie do Ciebie przez caly czas !
Rozkoszą są usta Twoje gdy całujemy sie ze dwoje. Serduszko mi mocno płonie gdy dotykają mnie Twoje dłonie. Nasze ciała są przytulone i na zawsze połączone. Nasze oczy ku sobie zbliżone i w twarze nasze wpatrzone:-*
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce i oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa którymi swoje serce chce Tobie ofiarować
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złe. Pamiętaj, że ktoś potajemnie Kocha Cię.
A kiedy przyjdzie już ten czas, By pójść przez życie razem, Pójdziemy zachwyceni wraz, Miłość nam będzie drogowskazem. A więc podajmy sobie dłoń I złączmy serc swych bicie, Wspólny nam los i wspólny dom Na całe nasze życie!
Czarne noce, złe oblicza, mury bez okien, bezsenne noce, lodowate zimno. Nic nie jest tak straszne jak życie bez Ciebie.
Dla mnie mój los zawsze był nie znany i serce pytało, gdzie jesteś kochany? Góry Cię przyniosły, wsród lata zieleni, jesteśmy jak widać sobie przeznaczeni.
Mały misio mruży oczka, bo na niebie ciemna nocka. Każdy oczka już zamyka, bo go miłość w śnie spotyka. Mały misio śni o Tobie i dobranoc Ci dziś powie
Chciałabym Ci dać wiosenne zorze. Szkatułkę szczęścia, wiatru śpiew. Majowy księżyc, groźne morze, Zima słowików śpiew. Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń, Jak kwiatów polnych błękit snów, I moje serce przyjmij w darze. W miłości, której brak mi już słów.
Kocham Ciebie w dzien i w nocy w kazdej mysli jestes Ty, lubie patrzec w Twoje oczy, lubie kiedy mowisz "my".
Dziękuję Ci za tyle chwil zrozumienia, drobne gesty dobroci, setki łagodnych uśniechów, które wypełniły moje życie
Godziłbym się nie widzieć na niebie gwiazd ani słońca, nie widzieć błękitu, lecz tylko w każdej chwili widzieć Ciebie, na Ciebie patrzeć od zmroku do świtu.
Kocham Cię kochanie Już na zawsze tak zostanie, Nic na drodze nam nie stanie, Będę kochać cie bez granic, Od rana do nocy tak porostu za nic