Kiedy Dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów Go witam. Bądź zdrowy Dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.
Tobie mój kochany Dziadku, życzę szczęścia i dostatku. Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze w domu, w kinie i na spacerze.
Dziadziu mój miły, niech Cię ogarną siły, niech Ci stara więcej gotuje, niech Ci radość w życiu kiełkuje, niech Ci będzie lepiej, no i może pieniędzy dawaj więcej.
W dniu tak pięknym i wspaniałym, Życzę Ci Dziadku sercem całym, Dużo zdrowia, sto lat życia i milion złotóweczek do zdobycia.
Kiedy Dziadek był malutki, to nie nosił adidasów tylko butki, nie miał wąsów ani brody, no i nie chciał jeść marchewek tylko lody i co, i co że Dziadek urósł trochę, że lat ma trochę więcej niż dwa plus trzy plus osiem, i co, i co to ważne, że mam Dziadka, że bardzo Kocham go i lat mu życzę sto 100!!!
Żyj nam dziaduniu sto lat Niech Ci zdrowie i siły służą Niech troski żadne Twego czoła nie chmurzą i z wnuków bądź zawsze rad. Poetą nie jestem, wierszy nie układam. Lecz Tobie dziadku najszczersze życzenia składam... Za Twe Dziadku, dobre czyny zdrowia szczęścia, siły, chwały dzisiaj Ci na imieniny szczerze życzy wnuczek mały!
Dziadku drogi, dziadku miły życzę ci, abyś miał dobre zdrowie i mówię ci, każdy o tobie dobrze powie. Życzę ci też, byś pieniędzy dużo miał i każdy będzie cię lubić musiał. Wszystkiego najlepszego, dużo wesołego, baranka pieczonego i klimatu francuskiego.
Dziadku, Dziadku czy to ty? Coś na Twojej głowie lśni. To korona! Słowo daje przecież znam korony z bajek! Czy to fotel? Ależ skąd! To nie fotel tylko tron. Dziadku, Dziadku jesteś królem! Pytasz co to za zagadka. To po prostu święto dziadka!
Dziadku! Niech stale radość i uciecha Twoją kochaną zdobi skroń... I niebo niech Ci się uśmiecha... A Boska zawsze ochrania dłoń...
Jest Taki jeden facio, przystojny jak James Bond to mój kochany dziadek nie znacie go. To błąd!
Rysuję Ci słońce, rysuję Ci niebo, I siebie rysuję, i tatę, i mamę Bo Ciebie, Dziadku, kocham!
Posłuchaj mnie dziadku kochany, Kiedy z łóżka wstałem zaspany, Przez okno na niebo spojrzałem, I nagle olśnienia doznałem. Malutkie chmurki pływając po niebie Kazały mi przybiec szybciutko do Ciebie. Miałem Ci złożyć serdeczne życzenia, By się spełniły Twoje marzenia. W prezencie Ci daję serduszko moje, Ponieważ w moim, wyczuwam Twoje. Jeśli dwa serca tak się kochają, Napewno szczęścia w życiu zaznają.
Kochany Dziadku w dniu twojego święta Życzenia składają najukochańsze wnuczęta. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i mojej miłości! Najszczersze życzenia od serca przesyła...
Kochany dziadku nie wiem w jakich słowach to opisać, ale kocham Cię tak mocno, ile ptaków w lecie, tak to pokićkałem, że mućka by nie skumała lecz uwierz mi, szczerze mówię Ci!
dziś są dziadka urodziny, więc życzenia dla poprawienia miny śle wnuczek ukochany, by dziaduś nie był stroskany, by radosny był jak slońce i serduszko miał gorące!
Poetką nie jestem,wierszy nie układam. Lecz Tobie dziadku najszczersze życzenia składam... Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki, lub gdy opowiadasz mi bajeczki. Lubię gdy na kolanach mnie sadzisz i na każdą psotę zawsze sie zgadzasz. Lubię gdy uśmiechasz się do mnie, po prostu Kocham Cię ogromnie! Tobie, mój kochany Dziadku, życzę szczęścia i dostatku. Uśmiechaj się zawsze bo Kocham Cię szczerze w domu,w kinie i na spacerze.
Dziadku drogi, Dziadku miły, cóż Ci wnuczę Twoje powie? Niech Ci Pn Bóg mnoży siły Niech Ci dobre daje zdrowie...
Gdy zabawka się zepsuje tato mało czasu ma dziadek sam ją zreperuje naprawioną wnet mi da i zabierze mnie na spacer, gdy jest ładny ciepły dzień, za to wszystko, Drogi dziadku, dziś Ci podziękować chcę.
Choć odległość dosyć wielka leży między nami Śpieszę w myślach drogi Dziadku z serdecznymi życzeniami. Dużo uśmiechu i radości Niech na Twojej twarzy gości, Niech Ci zdrowie dopisuje, Tego mały wnuk winszuje. A gdy znowu się spotkamy, To się mocno uściskamy
Za Twe, Dziadku, dobre czyny zdrowia, szczęścia, siły, chwały z okazji Twojego święta szczerze życzy wnuczek mały!