Wygrałeś nagrodę, wszyscy Ci zazdroszczą, niech Ci puchar wzrokiem ostrzą, niech się ślinią i o niego biją. Tyś jego władca, tato i chwilą. Szczere gratulacje, dawaj go zanim Cię rozdrapię.
Życzymy kochani w dniu święta Waszego szczęścia, pomyślności, zdrowia najlepszego.
Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknych... Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Szczęśliwej wspólnej drogi Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz!
25 lat spędzonych razem jest dla nas -dzieci pięknym obrazem, jak przez problemy, trud codzienności pozostać nadal wiernym miłości. Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy.
Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest... rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych z wielkim w sercu wzruszeniem.
To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie
Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.
Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!
W dniu Jubileuszu Moc najserdeczniejszych Życzeń, dużo szczęścia, Zdrowia, spełnienia Wszystkich marzeń życzy...
W dniu Jubileuszu Moc najserdeczniejszych Życzeń, dużo szczęścia, Zdrowia, spełnienia Wszystkich marzeń życzy...