W dniu zaślubin życzę Młodej Parze by życie Wam dało co najlepsze w darze tak więc dni pełne miłości szczęścia i radości.
Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych Urodzin niech będzie spełnione
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła...
Nie myśl kto, nie myśl skąd Życzę Ci Wesołych Świąt, Nie myśl sobie że to bajka, Życzę Ci Smacznego Jajka. Niech tradycja wodę leje, Bo zajączek dziś szaleje.
Życzę Ci Babciu Kochana uśmiechu od samego rana, bo w dniu Twojego święta jest ktoś kto zawsze o Tobie pamięta. W sercu swoim dla Ciebie miejsce zawsze mam i bardzo mocno o to miejsce dbam. I będę dbała zawsze i wszędzie, bo cząstka mego serca tylko Twoją będzie.
Ktoś rozlał wódkę i cole, wszyscy tańczą już na stole, ręce aż pod niebo lecą, jest już rok 2007. Przeto śpieszę już do Ciebie z życzeniami, by jak w niebie w Nowym Roku Ci się żyło, a szczęście przy Tobie było.
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie. A los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.
W tym dniu radosnym oczekiwanym,gdzie gasną spory,goja się rany, życzę Ci zdrowia,życzę miłości,niech mały Jezus w sercach zagości,szczerości duszy,zapachu ciasta,przyjaźni która jak miłość wzrasta,kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej
Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Jak dobrze, że jesteś. Jak dobrze, że zawsze masz tyle uśmiechu, którym nieustannie potrafisz się dzielić, że cierpliwie znosisz psoty i chętnie włączasz się do zabawy. Wiedz,że jesteś Babcią-Skarbem, o który ktoś zawsze będzie się troszczył. Bo taki Skarb jak Ty jest tylko jeden. Jeden i niepowtarzalny.
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
Kochana Mamo! Z okazji Twojego Święta, z wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem: zdrowia,sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności, za wszystkie dla mnie trudy i starania, składam CI dzisiaj podziękowania.
Oczy ślą spojrzenia, Usta - pocałunki, Miłość - uczucie, Serce - wspomnienia, A ja ślę Ci życzenia
Chociaż jesteś stara dupa no i próchno z Ciebie leci to wysyłam ci życzenia bo to przecież Święto dzieci!
Kochani na drodze życia jest światło i mrok, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwiej się znosi kłopoty i znoje
Jest jedno takie serce spośród serc wielu tysięcy i bije wciąż nieprzerwanie i kocha najgoręcej. To serce naszej Mamy najlepsze w całym świecie i nigdy takiego serca nie odnajdziecie. Mijają lata w rozpędzie twarde skały czas krusz. Miłość matki do dzieci żaden czas, nigdy nie ruszy.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i zdolności do płodności. Kasy, fury, wódki beczkę, siedmiu synów i córeczkę. Dobra starczy tych czułości, nie zapomnij zaprosić mnie w gości :)
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.