Z PRASY: Pewien Belg chciał zgłosić się do Księgi Rekordów Guinessa jako posiadacz najmniejszego penisa na świecie ... Ale kiedy zajrzał do księgi i zobaczył że nie może tego zrobić - to wrzasnął: "Kto to jest [Jan Kowalski]?"
Piles cos dzisiaj??? Nie??? Uwazasz ze nie masz powodu??? To popatrz w lustro...
Tego SMS-a może odczytać tylko SEXOWNA osoba. ... Jeszcze raz? ... Nie możesz? Sorry, nie jesteś SEXY! Hey, nie wymuszaj UPARCIUCHU!!!
No nie to znowu Ty! Ej sprzedaj mnie jakiejś fajnej blondyneczce bo już mi się znudziła Twoja brzydka twarz!
Niemyśl tyle bo Cię zjedzą motyle :-)
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli PZF - Polskiego Związku Fujar. Jesteś naszym najlepszym członkiem. :-)
Ciebie chyba w próżni robili. Taka idealna kula...
Idź, bo Cię wyłączę wsadzając Ci palec w oko.
W 1906r. został wysłany ten SMS jako tajna misja, w poszukiwaniu inteligentnego człowieka, gdy dotarł do ciebie misja zawiodła.
o mój kochany szmatami wypchany o mur oparty i nic niewarty moje serce do ciebie pika jak stara klapa od smietnika jesteś jak kwiat akacji ktory rosnie w ubikacji masz zeby jak perły co jeden zgnity a drugi wybity!na tym kończe swój poemat bo brak mi słów na twój temat
Ostatnie badania firmy DUREX wykazały, że przeciętny Polak uprawia sex średnio 3x/tydzień ... I co? Pewnie jesteś ciekaw, kto to robi za Ciebie?
Dzwonisz piii nie wiesz gdzie, czy na więcej nie stać cię? Słońce chyba w łeb ci pali a kosmici numer dali, czy to nie przegięcie pały że cie bawią te sygnały?!
PLANETA MALP : @ @ @ - Oto cztery małpy ... co? gdzie czwarta? No przecież czyta tego SMSa!
Tylko do jednej osoby w ciągu dnia mogę być miły. Niestety, ale to nie jest twój dzień dupku.
Jesteś piękny jak pączek róży, tylko masz odrobinę łeb za duży,twoje uszy są jak pantofle, twoje oczy jak kartofle, cała twoja figura podobna jest do szczura!!!
Twe oczy są błękitne, jak niezapominajki w spirytusie.
Czym się różni MĘŻCZYZNA od PLEMNIKA??? NICZYM! Tylko jeden na milion może stać się CZŁOWIEKIEM.
Ale gęba!!! Miałeś spięcie w inkubatorze?
Urząd Skarbowy informuje: w roku 2009 weszła opłata skarbowa za brzydotę. Ja mam nadpłatę ale Ciebie te to oni zrujnują!!!
Na 40% Cię lubię na 50% podobasz mi się na 60% chce Cię na 70% kocham Cię na 80% chcę z Tobą chodzić na 90% chcę się z Tobą przespać na 100% żartowałam!