Nie martw się, nie jest z Tobą aż tak źle - Frankenstein jest brzydszy niż Ty, a osioł troszeczkę głupszy od Ciebie.
Mamy Gorący SEX, Szybki SEX, Grupowy SEX, Bezpieczny SEX, Masochistyczny SEX, ale dla ludzi o Twojej twarzy mamy NO SEX!
Wyglądasz jak owoc miłości naćpanych rodziców.
Uwaga! Za 20 sekund zmieni się PIN twojej komórki.
Skończ ten destruktywny rodzaj prowadzenia konwersacji, gdyż Twoja elokwencja i tak nie jest adekwatna do mojej erudycji, a poza tym, Twoje aforyzmy wobec mojej aparycji są wręcz afymeryczne!
Źle sie czuje gdy do mnie smsujesz, zbiera mi się na wymioty gdy czuje twoje pieszczoty,gdy Cie nie widze, nie wzdycham nie płacze, nie myśle kiedy Cie zobacze!
Jakby cię pies w nocy zobaczył to by sie o własną bude zabił
To jest sms obrażający, dlatego teraz powinieneś się obrazić, ale nie wiesz na kogo, bo został on wysłany z Internetu, he he he.
Mam dla Ciebie prezent. Pana Tadeusza. Wysyłam Ci go SMS- em.
Tak, tak to prawda. Jesteś kolejnym frajerem, który czyta tego sms-a.
Cześć. Przyślij mi swoje zdjęcie, bo mój tato składa rower i nie wie jak wygląda pedał.
Przysięgam na martwe karaluhy!!! Jesteś piękna jak kwiat róży!!!Telko masz łeb za durzy uszy słonia morde konia nogi sarny a więc babsztyl z ciebie marny!!!:)
Ej wyglądasz jak by cie rysiek z klanu przejechał
Przestań mówić, bo mi cukier we krwi opada.
Kochany kolego brak mi serca Twego! Czy Cie kiedys zdradziłm? Czy ja winna byłam?? Przysiegłabym ze jestes podobny do kwiatu róży tylko: masz łeb za duzy, morda konia, uszy słonia, nogi sarny!! TAKI Z CIEBIE FRAJER MARNY!! Rosna kwiatki nie mysl ze to SMS od wariatki. Chcialabym sie z Toba umówic! Przyjdz na ulice KOPERNIKA wypnij DUPE do pomnika, badz w czerwonym surducie a bedziesz wygladał jak małpa na drucie :P Moj adres! Pierwsze pietro pod schodami, drzwi zamkniete agrafkami!!! UWAGA MIESZKAM ZE SZCZURAMI :P
Biorąc pod uwagę sprawy retrospekcji stwierdzam iż twoje aforyzmy względem mojej aparycji nie są adekwatne w związku z czym nie będę dalej konwersował gdyż uważam iż egzystujesz w brodziku intelektualnym co koliduje z moim światopoglądem
WAŻNA INFORMACJA!!! W tej chwili w Polsce 1,5mln ludzi śpi, 1,1mln ludzi uprawia seks, 2,8 mln ludzi je... A jeden [cenzura] siedzi i czyta Sms-a! GRATULACJE!!!
Mężczyzna jest jak autobus zawsze będzie następny
I po co czytasz tego smsa? Żeby poszpanować taką ceglastą komórką? Nawet nie masz w niej żadnych gierek!
masz nogi jak sarenka nie takie zgrabne ale takie owłosione