Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy.
Niech bazie wierzbowe, słońcem zakwitają. Niech zdziwione kury znoszą jajka kolorowe. Niech chłopcy za dziewczynami ze śmigusem biegają. A święta będą wesołe, pogodne i zdrowe.
Skacze zajączek po lesie I życzenia Tobie niesie Przez pisanki przeskakuje ALLELUJA wykrzykuje Po czym znika w długich susach Cały mokry od dyngusa.
Na skaczącym zajączku kurka jajko zniosła oznajmiając wszystkim że nadeszła wiosna. W oprawie rzeżuszki i pięknych pisanek nadszedł nareszcie świąteczny poranek Te święta zrobiły nam jednak psikusa będziemy mieli śnieżnego dyngusa…
Zadumy u grobu pustego, radości ze spotkania Zmartwychwstałego, pokoju, nadziei, jajka smacznego i udanego oblewanego! Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.
W te piękne święta gdy Pan zmartwychwstanie życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta, trwały bez końca!
Wśród kolorowych pisanek Siedzi bielutki baranek I pięknie sie wszystkim kłania W dniu Bożego Zmartwychwstania.
Właśnie teraz nad ranem, kiedy "To" się wydarzyło jest czas, by z nadzieją w sercu złożyć Wam życzenia: Wesołych świąt Wielkiej Nocy życzy...
Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!
Żurku smacznego Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Świąt mile spędzonych Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego.
Patrzcie, Ile na stole pisanek! Każda ma oczy Malowane, Naklejane. Każda ma uśmiech Kolorowy I leży na stole grzecznie, Żeby się nie potłuc Przypadkiem W dzień świąteczny. Ale pamiętajcie! Pisanki Nie są do jedzenia. Z pisanek się wyklują ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!
Malutki baranek ma złote różki pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki a gdy nikt nie widzi chorągiewka się buja a baranek cicho beczy "Wesołego Alleluja" !!!
Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego. Życzy…
Ile równań niezależnych, Ile jest szeregów zbieżnych, Ile całek niewłaściwych, Ile na płaszczyźnie krzywych, Ile funkcji kwadratowych, Co nie mają miejsc zerowych. Ile krzywe mają siecznych, Ile jest układów sprzecznych, Ile różnych jest symetrii, Ile twierdzeń w geometrii, Ile przestrzeń ma wektorów, Co nie tworzą pustych zbiorów, Tyle szczęścia i radości W Twoim domu, z Wielkanocą, niech zagości.
Pogody, słońca, radości. W niedzielę dużo gości. W poniedziałek dużo wody. Dużo jajek kolorowych świąt wesołych no i zdrowych życzy...
Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka, wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka, Teraz biega, głośno krzyczy, że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej. Świąt w szczęście owocnych życzy Twój kurczaczek Wielkanocny.
Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie. Przez pisanki przeskakuje, Alleluja wykrzykuje, potem znika w długich susach cały mokry od dyngusa!
Niech zające i barany pospełniają twoje plany, Porzuć wszystkie swe rozterki bo to dni wielkiej wyżerki Niech to będzie czas uroczy czas cudownej WIELKANOCY!